Vizyon ve Misyon


Platin Nefes Terapi Merkezi, kişisel gelişim alanında hem bireysel bazda hem de kurumsal bazda hizmetler ve seminer programları sunmaktadır.

dddoPlatin Nefes Terapi Merkezi olarak misyonumuz, Delphinus Bilgeliği’ni aktararak kişilere kendi içsel yolculuklarında rehberlik yapmak, yeteneklerini ve potansiyellerini ifade edip ortaya çıkartmalarında yardımcı olmaktır. Bu yolda ilerlemeyi seçen kişilerle ve kurumlarla kendi öz kaynaklarının ve potansiyellerinin farkına vararak daha bilge, daha yetkin ve donanımlı olarak yaşayan ve yaşatan; doğaya ve çevresine duyarlı, farkındalığı ve bilinci yüksek insanlar ve kurumlardan oluşan bir dünya oluşmasına katkı sağlamaktır.

Bunu sağlamak adına, Nefesi Terapileri ve Platin Enerji başta olmak üzere, Access-Bars Terapisi, Delphinius Bilgeliği ile Geçmiş Yaşam ve Rüya Terapileri, İç Ses (Inner Speak) Terapisi, Aile Dizimi gibi son derece etkili dönüşüm araçlarını kullanılmaktadır.

Vizyonumuz, bu teknikler aracılığıyla geçmişin hüznünden, geleceğin kaygılarından uzak; kendi yolunda ilerlemesinin önündeki tüm blokajlarından arınmış; açık ve net zihinlerle ‘AN’da olmayı başaran; farkındalığı artmış bireyler ve onlardan oluşan bir toplum oluşmasına katkıda bulunmaktır.

Bu anlamda, ekibimizle birlikte gerek kendi merkezimizde gerekse çevre, sağlık, spor, güzellik, estetik ve psikolojik danışma merkezlerinin yanı sıra çeşitli dernekler, eğitim kurumları kısacası her türlü yaşam destek gruplarıyla işbirliği içinde hizmetler vererek, çoğalarak büyüyoruz.

0
+
Mutlu Müşteriler
0
Yıldır Dönüşüyoruz
0
Kitap Yayınlandı
0
Başarı Hikayesi

Vizyonumuz

Uzmanı olduğumuz uygulamalar ve eğitimlerin aracılığıyla sağlıklı ruh, beden ve zihin yapısına sahip bireyler ile insana ve yaratıcılığa değer veren kurumların her geçen gün artmasına aracı olarak; kişilerin ve kurumların TAM potansiyellerini açığa çıkararak, hedeflerini gerçekleştirmede yollarını kolaylaştırıyoruz.

Özümüze giden yolda tüm limitlerimizi kaldırma amacıyla özel, grup, kurum içi çalışmalarla vizyonumuzu gerçekleştirirken hayatlara ve yaşanan anlara anlam katıyoruz.

Ekibimiz farklı konularda eğitimler alarak kendi kişisel gelişim yolculuklarını devam ettirmiş ve Mimoza Yaşam’ın misyonunu kendi hayatlarında da gerçekleştirme yoluna kendilerini adamış profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Ekibimiz ile Tanışmak İster misiniz?

Ofisimiz

Adres: Altan Erbulak Sokak. Üçmer Apt. No:5 D:1 Mecidiyeköy - İstanbul

Telefon: +90 530 602 93 87

Email: info@platinnefes.com

error: Content is protected !!