Tam Senlik

tam-senlik-4-baski-e-kitap-tuyluTam Senlik

Yazar: Ülker Uzun Polat

Editör: Yasemin Giden

Delphinus Yayıncılık, 2017

ISBN: 978-605-82837-5-6

Tipi: Elektronik Kitap

Kategori: Kişisel Gelişim

Dili: Türkçe

Fiyat: 9,95 TL. 

Satın Almak İçin

Yazar Ülker Uzun Polat, kendi deneyimlerini paylaştığı ‘Tam Benlik’ kitabında bahsettiği ve bizzat uygulayıp fayda görmüş olduğu pek çok çalışmayı sizler için bu ek kitapta derlemiş durumda.

Kitap ilk olarak nefes farkındalığı veren egzersizlerle başlıyor, ardından bir dizi zihinsel, duygusal, fiziksel arınma ve farkındalık kazandırma uygulamaları ve meditasyonlarla devam ediyor…

Bunların arasında Enerji Merkezleri Dengeleme ve Ağaç Nefesi Uygulaması, Ağaç Duruşu, Chi (Çi) Toplama, Gelecekteki ve Geçmişteki ‘Ben’ler Meditasyonları, Affetme Egzersizi, Evrenle Uyum Meditasyonu, Ateş Meditasyonu, 40 Günlük Bolluk Ve Berekete Açılım Programı ve 40 Günlük Mucizelere Açilim Pogramı sayılabilir.

Kitapta zihni Dönüştürmek adına yapılan uygulamaların başında Yansıma/Aynalama Egzersizleri ve Dönüştürücü Sorular Gücü geliyor. Bunu destekleyen Her Güne Bir Soru, Hayallerinizi Sorulara Dönüştürmek, Tersine Dünya, Her Güne Bir İş bölümlerinde ise okuyucuya verilen ev ödevleri var. Son olarak hem duygusal hem de fiziksel arınma için Detoks, yoga ve EFT yapmanın yanı sıra kaliteli yaşamaya dair küçük ipuçları veriliyor.

Kısaca söylemek gerekirse, Tam Senlik baştan sona sizlere farkındalık kazandırıcı egzersizler ve uygulamalarla donatılı bir çalışma kitabı.

error: Content is protected !!