Okyanus Uykusu Grup Meditasyonu

ocean-floor-background-33OKYANUS UYKUSU MEDİTASYONU GRUP ÇALIŞMASI ( UYKU DÜZENSİZLİKLERİ VE BOZUKLUKLARI İÇİN )

Uykusuzluk mu çekiyorsunuz? Dinlenmiş ve enerjik bir şekilde uyanamıyor musunuz? Geceleri olumsuz düşüncelerinizden dolayı uykularınız mı bölünüyor?

Uyku düzensizlikleri ve uyku bozuklukları yaşayanlar için bu meditasyon eşsiz bir şifa yöntemidir.

Bu grup çalışmasında uyku bozukluğuna neden olan blokajlardan özgürleşecek, ruh-beden dengenizi sağlayacak ve kendinizi şifalandırıp düzenli bir uyku düzenine geçeceksiniz.

Bu uygulamayla, uykusuzluğunuza neden olan, bedensel ve ruhsal tüm varlığınızı etkileyen negatif etkilerden özgürleşmeniz mümkün. Platin Enerjiyle 5 Element Nefesi’ni kullanarak fonda okyanus sesleri ve mavi ışıkla aydınlatılmış bir ortamda  önceden programlanmış kristal ve yarı değerli taşlar eşliğinde yapılan bu uygulamada, hipnotik bir şekilde “UYKU TAPINAĞI”na gidecek; korkularınız ve yüzleşmek istemediğiniz şeylerin olduğu hazine sandığınızı güvenli bir ortamda açarak gerçekte uykunuzu kaçıran kişi veya durumları Delphinus Bilgeliği rehberliğinde şifalandırıyor olacaksınız.

Çalışma 3 seans şeklinde gerçekleşmektedir. Her çalışmaya gelişinizde yanınıza kantaşı, kalsedon, labradorit, malahit ya da sitrin gibi uykuyla bağlantılı olan yarı değerli kristal taşlardan birini getirmeniz gerekmektedir. Çalışma boyunca getirdiğiniz taşlar temizlenip programlanacak ve seans sonrası kullanıma hazır hale getirilecektir.

Son derece gizemli ve macera dolu bu içsel yolculuk sırasında yüklenen enerjiyi depolamış olan bu yarı değerli taşları alarak, o geceden itibaren uyurken yastığınızın altına  koyarak çalışmayı tamamlamış olacaksınız. Okyanus Uykusu Meditasyonu sonrasında rüyalarınızı da not etmenizi tavsiye ediyoruz.

Not: Grup çalışmalarımızın yapılacağı tarih, yer ve saat bilgileri için lütfen “Etkinlikler Takvimimize” göz atınız

error: Content is protected !!