“İlla ki Nefes” Semineri

İlla ki Nefes Semineri

Bu seminerde, sizlere ilişki, kariyer, para ve sağlık konularında açılımlar yaşatmak amacıyla; bu konulara ait sorunları hayatınıza çekmenize neden olan blokajlarınızdan arınarak; ruh-beden dengenizi sağlamaya yönelik çalışmalar alacaksınız.

Bu seminerde yapılan meditasyonlar, nefes ve bütünleştirme çalışmaları eşliğinde akışta kalma yeteneğiniz arttırarak hayatınızı yepyeni bir çerçeveden değerlendirme şansını yakalayacaksınız.

1-3-5 günlük olarak farklı farklı tasarlanan bu seminerin ana amacı bizi aşağıya çeken ve geçmişe saplayan şeylerden özgürleşip arınmak kısacası ruhumuzu hafifletmeye yöneliktir.

Seminer boyunca yaptığımız çalışmaların ana amacı sizleri ruhunuzun var oluşundaki haline yakınlaştırmaktır. Ruh, öz haliyle hafiftir. Ağırlık yapan yaşananlar ve yaşanılanların etkisidir. Geçmişe saplanmanızı sağlayan tüm gelişmeler sizleri aşağıya çekmekle beraber andan kopmanıza neden olur. Dolayısıyla ruh kendi özünden kopar.

Tüm seminer boyunca uygulanacak olan nefes teknikleri, çalışmaları ve duygusal-zihinsel farkındalık kazandırma yöntemleri eşliğinde, kişiye daha geniş bir bakış açısı kazandırılarak; kendisini fiziksel ve ruhsal olarak olumsuz şekilde etkilemekte olan yanlış algılarını ve yargılarını fark etmesi sağlanır.

Not:  Seminerlerimizin yapılacağı tarih, yer ve saat bilgileri için lütfen “Etkinlikler Takvimimize” göz atınız.

 

 

error: Content is protected !!