İç Benlik Terapisi

İç Benlik Terapisi

İç Ses Terapisi

İç Ses Terapisi

Bu çalışmayla yaşam sürecinizde sürekli tekrar eden döngüler, oluşmuş çeşitli travmatik olgular, fiziksel-ruhsal-duygusal dengesizlikler sorunlarınızın ana kaynağına inilerek arındırılıp çözüme ulaştırılır.

Bu çalışmayı aklınıza gelebilecek hemen her türden fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel sorunlarınızın kök nedenini bularak arındırmak için alabilirsiniz.

İç Ses çalışması, bizlere yaşam yolumuzu yönlendirmede içsel rehberimiz olan ‘iç ses’imizle iletişim kurabilmenin basit ve kolay bir yolunu öğretirken, her birimizin sahip olduğu içsel gücümüze ve ruhsal dengemize yeniden kavuşmamıza da yardımcı olur.

Çalışma, Kutsal Geometri üzerine kurulmuş 144 dosya ve her dosyada bulunan 4 bölümdeki 9ar maddeden oluşan İç Ses Kitapçığından, kinesyolojik kas testi aracılığıyla ilgili maddelerin bulunması yoluyla yapılır. Tüm süreç içe dönme ve Yüksek Benliğimizi dinleme teması çevresinde döner.

Bu şekilde zihnimizin “gürültülü” gevezeliği ve egomuzun müdahalesi olmadan çok daha kolay bir şekilde arınmaların gerçekleşmesini sağlamak üzere geliştirilmiş olan İç Ses çalışmasıyla, İç Benliğimizin bizi şifalandıran bir öykü anlatmasına olanak tanımış oluruz…

fd0082fb27a9df400032dcd74d0f98Bu öykü kişinin arzu etmediği bir şekilde bir alana “takılı” kalmış olmasına yol açan veya saf potansiyelini gerçekleştirmesini engelleyen etkenlerle ilgili bilgiyi sunan gizem dolu bir öyküdür. Öykü tüm parçaları bir araya getirdiğimiz bir yap-boz gibi an be an şekillenir, derinleşir, açılır ve ortaya çok daha büyük bir resim çıkar…

Bu Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

İş-ilişki-sağlık konularındaki sıkıntılarının temel nedenini öğrenmenizi ve bu durumu şifalandırmanızı sağlar.

Yüksek Benliğinizle ve iç sesinizle iletişiminizi güçlendirir.

Tüm kilitleriniz açılır.

Kendinizle ilgili bilmediğiniz ve anlamlandıramadığınız pek çok şey gün ışığına çıkar.

Hayata dengeli bir şekilde bakmanıza yardımcı olur.

Resme büyük pencereden bakmanıza olanak sağlar.

Bilinçaltınızdaki bastırılmış duyguları açığa çıkarır.

Tüm bağları serbest bırakarak özgürleşmenizi sağlar.

Kimler Katılmalıdır?

Herhangi bir sorununu kaynağından çözümlemek ve ilgili konuda sorumlulığunu alarak kendisini her anlamda iyileştirmek isteyen herkes bu çalışmayı alabilir.

Güzel olan, bu çalışmaya uzak mesafelerden de katılmak da mümkündür. Bulunduğunuz yerde internet ya da telefon bağlantınızın olması yeterlidir.

Süresi Ne kadardır?

Çalışma yaklaşık 1 saat kadar sürer. Sürenin uzunluğunu ve kısalığını çalışma konusunun derinliğine kişinin teslimiyetine ve farkındalık seviyesine göre değişim göstermektedir. Çalışma oldukça interaktif bir süreç içerir. Kör noktalarınızı ve yanlış inançlarınızı teker teker keşfederek, bunların farkına vararak arındırma yapıldığı için; bu anlamda kişinin dosyanın içinde çıkan maddelere olan direnci veya durumu tam algılayamaması ya da seçilen konunun kişinin bakış açılarını genişletmeden zorlu çalışmanın sürecini de etkilemektedir. Bu yüzden aynı konuyla ilgili bazen devam seansları da gerekebilmektedir.

error: Content is protected !!