Grup Çalışmaları

5 Element Nefesi™ Grup Çalışması

Hayatınızın tıkandığını mı düşünüyorsunuz? NEFES=HAYAT’dır. Bu yüzden, işe nefesinizi açmakla başlayın!

Nefes Çalışmalarının Faydaları Nelerdir?

Nefesimiz ve onu alış şeklimiz, hayat enerjimizle yani hayatımızla ve onu yaşayış şeklimizle derin bir bağlantı içinde… Ne kadar doğal, kolay, çabasız bir hayatınız varsa o kadar doğal nefes alıyorsunuz demektir. Ya da tam tersi, ne kadar doğal, diyaframınızı kullanarak akıcı bir nefesiniz varsa, hayatınız o kadar doğal ve akıcıdır.

Sağlıklı bir nefes, diyaframdan alınan nefestir ama ne yazık ki zaman içinde korku, endişe duygularımızı baskılamak amacıyla diyaframımızı sıkarız ve esnemesine izin vermeyiz. Böyle anlarda diyafram tam esneyemediği için de bunun sonucu olarak, kısıtlı göğüs nefesi almaya başlarız. Dahası bu durum bir alışkanlığa dönüşür. Oysaki sürekli bu şekilde kalp nefesi almak; kendimize dönmekten uzaklaşıp, başkalarına kendimizden daha fazla değer verdiğimiz bir hayat şekline neden olur. Eğer diyafram yerine kalp nefesi kullanıyorsanız, sığ nefes alıyor ya da tutuyorsanız, hiç merak etmeyin nefes teknikleri uygulamaları zaten bunu düzeltmek üzerine yapılmaktadır.

Daha fazlası için tıklayınız…

Sistemsel Bütünleşme Grup Çalışması

Sistemsel Bütünleşme Çalışması,  içinde doğulan sistemle bütünleşmemize yarayan bir çalışmadır. Ailemizle ve üst kuşaklarla sadece kan bağıyla değil başka görünmez bağlarla da bağlı olduğumuz anlayışını temel alır.

Bu çalışmaya katılan herkes grup enerjisinden faydalanır.

İçine doğduğumuz aile sistemimizden, yaşamımızda yaptığımız seçimlerin üzerimizde oluşturduğu etkiyi daha derinden anlamaya yönelik olan bu çalışmayla birey, sorunlarını analiz edecek gözlem gücüne sahip olma şansını elde eder.

Daha fazlası için tıklayınız…

 

error: Content is protected !!