Delphinus Bilgeliğiyle Geçmiş Yaşam Terapisi

Delphinus Bilgeliğiyle Geçmiş Yaşam Terapisi

Delphinus Bilgeliğiyle Geçmiş Yaşam Terapisi

Bu çalışma içerisinde keşfettiğiniz tüm mesajlar, şu an ki yaşamınıza yarar sağlayacak ve geçmişten yansıyan blokajların çözümü için de birer anahtar olacak!

Geçmişimizde yaşadığımız travma ve dramların devamını bazen de tekrarını hayatımıza çekip tekrar tekrar yaşar dururuz. Bu blokajlarımızın çoğu bilinç seviyesinde farkında olmadığımız, daha altta yatan kayıtlardan gelir. Geçmişin iplerinden kurtulmadan, onun gölgesinden çıkmadan gerçekten ilerlemek mümkün olabilir mi? O zaman ‘şu geçmişimde gizli, örtülü kalan, hasıraltı edilmiş ne varsa (kararlar, yargılar, hükümler, yıllar önce verilmiş sözler, yeminler) hepsi bir bir ortaya dökülsün, gün ışığına çıksın; kendimi çok daha derinden anlayıp çözeyim’ diyorsanız bu terapi tam size göre.

14202480_1612707532361985_7129072067643504843_nDelphinus Bilgeliği’yle gerçekleştirilen bu yöntemle, uykuya dalmak üzere ya da uykudan hemen kalkmak üzere olduğunuz zamanki zihin durumunuzda kalınarak iç benliğinizin size hazırladığı bir yolculuğa çıkarak, sorununuz ve gündeminiz her neyse onunla ilgili en uygun zaman ve mekâna giderek ve hiç farkında olmadığınız derin bilgeliğinize ulaşarak tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz.

Her an bizimle olan ancak uyanık zihinle geride ve bastırılmış kalan tüm bilgiler terapi sırasında rahatlıkla erişilebilir olmaktadır. Bu bilgiler ve görüntüler ister rüyalarımızdan, ister bilinçaltımızdan, ister hücre hafızamızdan ya da kolektif bilinçten gelsin fark etmez. Önemli olan bu bilgiler eşliğinde, bizi bu yaşamımızda ilerlemekten ve gerçekte yapmamız gerekeni yapmaktan alıkoyan her türlü blokajı, tıkanıklığı açmak ve tekrar eden kısır döngülerden özgürleşmek mümkün. Terapi sırasında zihinde canlanan tüm görüntüler, algılanan tüm hisler, duygular bir tür uyanıkken rüya görür gibi en derinlerden saklandıkları yerden çıkarak size içsel bir yolculuk yaptıracak. Bu çalışmada kendi varlığınızın özüne bir yolculuk yapmış olacaksınız. Bu yolculuk kimi zaman heyecanlı kimi zaman duygusal kimi zamanda oldukça enerjik olacak. Rahat olmanız önemli. Yaşamda bu şekilde değil mi? Çoğu zaman inişli çıkışlı yollarda yürürüz. Her inişte olgunlaşmayı, her çıkışta sahip olduklarımıza şükretmeyi bilmeye gayret ederiz. Önemli olan yaşanılanları bir bütün olarak ele almaktır. Bazı yaşamlar istemediğimiz şekillerde gelişse de burada derinde yatan anlamlar saklıdır. İnsanoğlu olarak sadece görünene odaklandığınız için bu derin anlamları çoğu kes atlıyorsunuz. Beynimizin sağ lobuna odaklanacağımız bu çalışmada bu anlamları ortaya çıkaracağız.

Bu, sadece sizin için tasarlDreamingThemeBackanmış bir ortamda size özel bir alanda kendi içinize bir yolculuk. Neler gördüğünüz ve bunların size neler hissettirdiği üzerinden ilerleyen bu harika çalışmayla hiçbir olumsuz duyguyu hissetmeden güven içinde kendi derinliklerinizde gözlemler yaparak objektif değerlendirmelere ulaşacaksınız. Delphinus Bilgeliği eşliğinde, ruhsal boyuttan yansıyan tüm bu görüntülerdeki deneyimlerden ne öğrenm
eniz gerekiyorsa öğrenerek arınmak mümkün.

Yaşamda her şey olması gerektiği gibi olur. Yaşanılanların hepsi bizler için bir deneyimdir. Dünyevi gözlerle bu deneyimi iyi veya kötü olarak algılasak da gerçeğinde hepsi bizlerin en yüce hayrı için tasarlanmış sahnelerdir. Olumsuzlukların içerisindeki olumlu mesajları fark ettiğimizde, gereken deneyimi kazanıp ilerlemeyi de seçmiş oluruz.

Bu durum, bu çalışma için de geçerlidir. Çalışma içerisinde keşfettiğiniz tüm mesajlar, şu an ki yaşamımıza yarar sağlayacak ve her biri geçmişten yansıyan blokajların çözümü için birer anahtar olacak

Önemli Not: Bu çalışma öncesinde Nefes Terapisi almış olmanız, hem çalışmanın rahat ve kolay geçmesine; hem de  doğru tespitlerle çalışmaya başlayarak terapi içerisinde de gerektiğinde nefes yardımıyla blokajları arındırmaya yarayacaktır.

error: Content is protected !!