Geçmiş ve Geçememiş Yaşamlar

geçmiş ve geçememiş yaşamlar

Geçmiş ve Geçememiş Yaşamlar

Delphinus Bilgeliğiyle Regresyon Terapisi

Ne varsa bu geçmişte bir türlü bırakamadığımız; acıdan ve kandan beslenen vampirler gibi bizi yiyip tüketen! Geçmişimizi neden bu kadar severiz, aynı travma ve dramaları hayatımıza çekip tekrar tekrar yaşar dururuz. Blokajlarımızın çoğu, bilinç seviyesinde farkında olmadığımız, daha altta yatan kayıtlardan geliyor. Buraya kadar tamam da bu kayıtlar nerden geliyor? İşte asıl soru bu!

Hani insanın şunu diyesi geliyor: Geçmiş de ne geçmez şeymiş be kardeşim!

Ben de soruyorum o zaman: Sürekli geçmişimizden gelecek yaratmanın değeri nedir? Anlaşılan geçmişin ipinden kurtulmadan, onun gölgesinden çıkmadan gerçekten ilerlemek mümkün olmayacak.

O zaman feneri alıp şu geçmişe iyice bir bakalım ki gizli kalan, örtülü, hasıraltı edilmiş tüm kararlar, yargılar, hükümler, yüzyıllar önce verilmiş yeminler, antlar ortaya dökülsün, gün ışığına çıksın. Çıksın ki bizler de, onların her birinin Oz Büyücüsündeki büyücünün ışıklı projeksiyonda kendini korkutucu derecede büyük gösteren güçsüz büyücü gibi olduklarına ve onlara inanarak kendi gücümüzü onlara verdiğimize şahit olabilelim.

Bir keresinde bir arkadaşım ‘Geçmiş yenen yemektir’ demişti. İyi de, biz bu yemeği nedense bir türlü hazmedemiyorduk! En korkutucu, en travmatik, en üzücü yaşantıların bile sadece bir hayat tecrübesi olduğunu anlayamıyorduk. Hatta bizi bugünlere getiren olayların başlangıçları ya da dönüm noktaları olduklarına ve belki de her birinin bizleri daha da büyük bir felaketten koruduklarına, bizi yükselttiklerine bir türlü ikna olamıyorduk. Yani onlarla barışamıyorduk. Hep bir kırgınlık, hep bir kızgınlık…

Artık yok! Şimdi gerçekten barışma vakti. Barışalım ki içerde bizi ve enerjimizi tüketen bu kavga sona ersin ve ŞİMDİKİ hayatımıza, yarınlarımıza enerjimiz kalsın.

Bunun için geçmiş yaşamlara şifa veren Baş Melek Raziel’den yardım talep edebiliriz. Geçmiş yaşam terapisinin meleği, simya gücü olan Raziel, mucizeler yaratabildiği için olsa gerek mucizeyle eş değer gökkuşağı renklerinde.

 Sevgili Baş Melek Raziel,

İster rüyalarımızdan, ister geçmiş yaşamlarımızdan ister hücre hafızamızdan, ister kolektif bilincimizden gelsin fark etmez, bizi bu yaşamımızda ilerlemekten ve gerçekte yapmamız gerekeni yapmaktan alıkoyan her türlü blokajı, tıkanıklığı aç, tekrar eden kısır döngülerden bizi özgürleştir. Özgürleşelim ki yolumuzda güvenle ilerleyebilelim. Âmin.

 Bir dua ettiğinizde, evrende taşlar yerinden oynuyor. Buna defalarca şahit oldum. Bir soru sorduğunuzda da bu böyle. Geçmişi ve izlerini tamamı ile silmek mümkün mü? Evet! Eğer istersen, ne olduklarını bile bilmen gerekmez. Yaşam dersleri kalsın, tüm acılar silinsin istiyorsan, önce buna gerçekten ve de gerçekten gönüllü olmak gerekiyor. Melekleri anlatan kitaplarda buna kristal netliğinde istemek deniyor. Bir kristalin berraklığında ve netliğin isteyebilmek için özgür iradenle bu seçimi yapman ve sonuçları her ne olursa olsun bunlara razı olman gerekiyor. Her türlü gerçeklikle yüzleşebilmek gerçekten de koca bir yürek istiyor.

Geçmiş yaşam terapisi sırasında zihinde canlanan tüm görüntüler, algılanan tüm hisler, duygular, ister gerçektende (eğer varsa) önceki yaşamlarından getirilmiş kişisel bilgiler, ister morfogenetik alandan algılanıp çekilmiş tüm insanlığa ait bilgiler, ister DNA’larımızda taşınan atalarımıza ait bilgiler olsun hiç fark etmez. Önemli olan bu yaşamımda, bilincin derinliklerinde blokaj olarak taşınıyor mu. Hayatı, düşünceleri, inançları, bugünü, yarını etkilemeye devam ediyor mu. Bu çalışma, terapistin sorular sorarak sana olan biteni, yaşanılan her neyse onu algılatmasına dayalı; sana olmayan bir şey gördürmesi, hissettirmesi mümkün değil. Aslında uyanıkken rüya görmek gibi bir şey diyebilirim. Peki, rüyalar nereden gelir? En derinden! Ya da şöyle mi sorsam? Rüyalarımızda nereye gideriz? En derine… Bu işte böyle bir yolculuk…

Bu çalışmada kendi varlığınızın özüne bir yolculuk yapmış olacaksınız. Bu yolculuk kimi zaman heyecanlı kimi zaman duygusal kimi zamanda oldukça enerjik olacak.. Rahat olmanız önemli.. Yaşamda bu şekilde değil mi? Çoğu zaman inişli çıkışlı yollarda yürürüz. Her inişte olgunlaşmayı her çıkışta sahip olduklarımıza şükretmeyi bilmeye gayret ederiz.Önemli olan yaşanılanları bir bütün olarak ele almaktır. Bazı yaşamlar istemediğimiz şekillerde gelişse de burada derinde yatan anlamlar saklıdır. İnsanoğlu olarak sadece görünene odaklandığınız için bu derin anlamları çoğu kes atlıyorsunuz.. Beynimizin sağ lobuna odaklanacağımız bu çalışmada bu anlamları ortaya çıkaracağız..

Bu, sadece sizinin için tasarlanmış bir ortamda size özel bir alanda kendi içinize bir yolculuk…

Neler gördüğünüz ve bunların size neler hissettirdiği üzerinden ilerleyen bu harika çalışmayla hiçbir olumsuz duyguyu hissetmeden güven içinde kendi derinliklerinizde gözlemler yaparak objektif değerlendirmelere ulaşacaksınız. Delphinus Bilgeliği eşliğinde, ruhsal boyuttan yansıyan tüm bu görüntülerdeki deneyimlerden ne öğrenmeniz gerekiyorsa öğrenerek arınmak mümkün.

Yaşamda her şey olması gerektiği gibi olur. Yaşanılanların hepsi bizler için bir deneyimdir. Dünyevi gözlerle bu deneyimi iyi veya kötü olarak algılasak da gerçeğinde hepsi bizlerin en yüce hayrı için tasarlanmış sahnelerdir. olumsuzlukların içerisindeki olumlu mesajları fark ettiğimizde, gereken deneyimi kazanıp ilerlemeyi de seçmiş oluruz.

Bu durum, bu çalışma için de geçerlidir.

Çalışma içerisinde keşfettiğiniz tüm mesajlar, şu an ki yaşamımıza yarar sağlayacak ve her biri şu an ki yaşamımıza yansıyan blokajların çözümü için birer anahtardır.

 

Hoşunuza Gitti ise Paylaşır mısınız?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Content is protected !!