Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar

Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar

Yazar:Ülker Uzun Polat & Özhan Baki

Kişisel Gelişim  

Sayfa Sayısı: 448

ISBN: 9786056697609

Fiyat: 27 TL. 

Satın Almak İçin

Bu olağanüstü kitap Delphinus Takımyıldızı sistemindeki pozitif bilinçteki varlıklarla kurulan bir dizi bağlantı sonucunda ortaya çıkmıştır.

Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar, insanlığın bulunduğu noktayı ve şu koca evrende bir insan olmanın ne anlama geldiğini çarpıcı açıklamalarla, cesur bir biçimde ve tüm boyutlarıyla sizlere sunuyor. Kitap Delphinus Bilgeliği’ni, amaçlarını, evrendeki işlevlerini, kaynağı oldukları Platin Enerji Sistemi’ni de tanıtarak bu anlamda dünyada bir İLK’e imza atıyor!

İçerisinde, dünyasal boyuttan sorulan sorulara evrensel boyuttan alınan rehberliğin ışığında yanıtlar bulacağınız bu olağanüstü kitap, yazar Ülker Uzun Polat ile spiritüel danışman Özhan Baki’nin Delphinus Bilgeliği ile kurdukları bir dizi bağlantı sonucunda ortaya çıkmıştır.

Ülker Uzun Polat’ın insan olmanın erdemleri, hayat-nefes farkındalığı, insanlığın geldiği nokta, çevre, dünya ile içinde yaşayan tüm canlılar ve bizleri bekleyen gelecek hakkında sorduğu sorulara, Özhan Baki’nin kananllığıyla Delphinus Bilgeliği’nden gelen yanıtlar, kendi içinizde pek çok şeyin yerli yerine oturmasına, yaşamlarınızda bilgelik dolu, ilham ve cesaret verici nitelikte adımlar atmanıza yönelik çok değerli bir rehber niteliğinde.

Eğer siz de bu dünyada hele de böylesi bir zamanda yaşayan bir insan olarak hayatınızı, varlığınızı, anlamınızı ve insan olmanın gerçekte ne demek olduğunu sorguluyor ve sorularınıza yanıt arıyorsanız ‘Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar’ tam da aradığınız kitap! Çünkü bu kitap, kafanızdaki hemen tüm sorulara açık, anlaşılır ve net yanıtlar bularak hayat yolculuğunuzda içsel rehberlik alabileceğiniz nitelikte bilgiler içeriyor.

Belki sizlerin de yaşadığımız dünyadaki şiddet, göç, savaşlar üzerine ya da yeni nesillerin eğitimi, gelişen teknolojiyle onun hayatımıza ve dünyaya, diğer canlılara olan yansımaları hakkında kafanızda bazı sorularınız oluştu… Belki de ailenin ve toplumların ya da devletlerin ve ekonominin geleceğini, dünyanın sonunun gelip gelmediğini merak ettiniz… Belki de bugüne kadar bu türden sosyokültürel ve sosyoekonomik konularda değil de daha kişisel anlamda bazı sorularınız oldu… Ne de olsa hayatta hepimizin gerçekleştirmek istediği hedefleri var. Kimimiz iş güç, para pul; kimimiz aşk, aile, yuva, çocuk istiyoruz… Kimimiz önce bolluk, kimimiz önce sağlık diyoruz… Bazılarımız kilo vermek istiyor, bazılarımız ise farkındalık almak… Bazılarımız da sezgilerimizi güçlendirmek, iç sesimizi duymak, kendimiz olmak… Mutlu olmak… Ama herşeyden önce insan olmak, insan gibi yaşamak, insan gibi hissetmek istiyoruz… İnsanca ve insana layık bir şekilde!

Peki ama nasıl?

Tek başına bu soru bile bu kitabı okumak için oldukça iyi bir neden!

Ruhsal ve maddesel dünyamızı dengeleyerek ve her daim kendimizin daima farkında olarak; doğaya, insanlara, diğer canlı varlıklara olan sorumluluklarımızı alarak ve buna uygun hareket ederek yaşamak, kitapta insanca yaşamanın tanımında birinci sırada yer almakta…

Kitap boyunca hemen her yanıtta vurgulanmakta olan bir konu da sorunlarımıza gerçeklikten uzak, sanal yansımalar içerisinde çözümler aramak yerine, insan olarak var olan gücümüzü yansıtmaktan korkmamamız gerektiği; hem kendi dünyamızın hem de üzerinde yaşadığımız dünyanın geleceğini şekillendirmenin bizlerin elinde olduğu! İçlerimizde yatan sınırsız potansiyelin farkına varmak için kendi içsel yolculuklarımızı başlatmamız gerektiği; hareket etmeden, adım atmadan bu gücü ortaya çıkaramayacağımız gerçeği hemen her konuda vurgulanmakta.

Bu anlamda, bu kitap bir kişisel gelişim kitabından çok daha fazlasıdır; bu kitap bir kitlesel gelişim kitabıdır demek daha doğru olacaktır.

 Arka Kapak:

Kaçınılmaz son, kıyamet gerçekten var mı? Doğum öncesi ve ölüm sonrası yaşam var mı? Varsa nasıl? İnsanlığın kurtuluşu nasıl mümkün olacak? Yakın zamanda teknoloji, toplumlar, ekonomi, enerji kaynakları, eğitim sistemi, yaşam nasıl değişecek ve buna nasıl hazırlanabiliriz? Yükseliş nasıl mümkün? Zamanda yolculuk mümkün mü? Yeni çağ öğretileri ne anlatıyor? Galaktik Federasyon var mı? Dünya dışı varlıkların dünyamıza etkileri nedir? Ölümsüzlüğün sırrını bulmak mümkün mü? Teknolojik gelişmelerin bize, dünyaya ve diğer canlılara olan etkileri neler? İklimsel değişimler, dünyanın yörüngesindeki sapış bizleri ve diğer türleri nasıl etkilemekte? Yakın gelecekte başka dünyalar bulacak mıyız? Geleceği bilmek mümkün mü? Telekinezi, telepati gibi yeteneklerimiz artacak mı? Tüm bu soruların yanıtlarının yanı sıra, bu kitapta yakın zamanda insanlığı bekleyen kaderle ilgili bilgilere de yer verilmekte.

“Bu kitapta genel olarak sizlere ‘Delphinus Bilgeliği’ni açıklayacağız. İnsanlara yapılmış olan yanlış bilgilendirmeleri düzelteceğiz. Amacımız değişen bilgileri sizlere aktarmak ve böylelikle evrensel konularda bizim aktardığımız yönde, yeni bir çerçeveden olaylara bakmanızı ve düşünmenizi sağlamaktır. Bu uyanışınıza yardımcı olmaktır. Kısacası insanlara farkındalık kazandırmaya yardımcı olmak; bu kitabın temel amacı işte tamamen budur.

Delphinus Bilgeliği.”

Bu kitap Delphinus Bilgeliği’ni, amaçlarını, evrendeki işlevlerini, kaynağı oldukları Platin Enerji sistemini bütün boyutlarıyla sizlere sunuyor. Daha da önemlisi şu koca evrende bir insan olmanın ne anlama geldiğini cesur bir biçimde sorulan sorulara verilen çarpıcı açıklamalarla aktarıyor. Okurken sarsılacaksınız…

 

error: Content is protected !!