DELPHINUS BİLGELİĞİ’yle Yaradılış ve Varoluş

DELPHINUS BİLGELİĞİ’yle Yaradılış ve Varoluş

© 2017, Delphinus Yayıncılık

KİŞİSEL GELİŞİM, E-KİTAP

Kaynak Kişi: Özhan Baki

Hazırlayan: Ülker Uzun Polat

Düzeltmeler: Elvan Ataol Çiftçi

ISBN 978-605-67564-3-6

Fiyatı: 4,50 TL.

Bu kitap, 2016 yılında Özhan Baki & Ülker Uzun Polat tarafından ortak bir çalışmayla hazırlanmış olan “Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar” soru-yanıt kitabının “Yaradılış & Varoluş” bölümünü içermektedir.

Bu kitapta, “var olan” her şeyle ilgili aklınızda olan her türden sorunun yanıtını bulacaksınız!

Eterik ve astral beden, nedir? Astral seyahat yapılabilir mi? Ruh ile öz (spirit), iç ses ile yüksek benlik aynı şeyler midir? Ruh Ailesi, Ata Ruhu, Ruh İkizi, Ruh Eşi kavramları nelerdir?

Eski ruh nedir? Yeni ruh nedir? Ölüm anı, doğum anı, tüm hatıralar, tüm Akaşik kayıtlar nerede tutulur? Karma Efendileri var mıdır?, Yaşam amaçlarımızı nasıl biliriz? Enkarne olmak sadece bu dünyaya ait bir şey midir? Yaşam kontratlarımızın süreleri değiştirilebilir mi? Ölüme yakın deneyimler intihar ve ötenazi, Araf’ta kalmak ve ruhun sıkışması durumları nedir? Bunlar hakkında neleri bilmemiz gerekir? Ölmüş sevdiklerimizle nasıl iletişim kurarız?

Ölü, prematüre doğumlar ve düşükler, doğumdaki lekeler ve uzuv eksiklikleri, doğum travması hakkında; evlatlık vermek ve evlatlık almak hakkında bilmek istedikleriniz; kürtaj ve tüp bebek hakkında, ikizler, üçüzler vb hakkında hatta cinsel kimlikler hakkında aklınıza takılan tüm sorulara evrensel yanıtlarla dolu bu kitap, bilgi ufkunuzu açmakla kalmayacak; hayata ve insan olmaya dair size bambaşka bir farkındalık da verecek.

Siz de “Karma var mıdır? Ruhumuzla bağlanmak nedir? Nasıl olur? Aydınlanma ne demektir? Hayal kurmakla gerçekliği yaşamak arasındaki ince çizgi nerede başlar? Nerede biter? Özveri nedir? Fedakârlık nedir? Aralarındaki fark nedir? İnsanın varlığının anlamı evrendeki yeri nedir? Dünyayı ve biz insanları özel yapan şeyler nelerdir? Özgür irade ne demektir? Kuantum teoremi nedir? Boyut kapıları ve yıldız geçitleri, vorteksler neden ve nasıl ortaya çıkarlar? Evrensel yasalar nelerdir?” tüm bunları merak ediyorsanız, bu kitabı okumanızı tavsiye ederiz.

“Delphinus Bilgeliği’yle Yaradılış ve Varoluş” kitabı, baştan sona sorular, yanıtlar, bilgiler ve yer yer pratik uygulamalar da içeren bir başucu kitabı niteliğinde.

Bilgi denizine yapılan bu yolculukta, size olanlara inanamayacaksınız. Sadece beyninizin analiz etme ve algı gücü artmayacak; aynı zamanda frekansınız da yükselecek. Kendinizi her anlamda geliştirerek, insan olmanın erdemlerini içselleştireceksiniz. Hayatı, yaşamı keşfederek; hayallerinizin bile ötesindeki olağanüstü bir yaşamı nasıl kuracağınızın farkına varmaya başlayacaksınız. Daha da önemlisi kim olduğunuzu hatırlayarak, varoluşunuza gönülden şükretmeyi öğreneceksiniz.

İnsanın varlığı bütünsel anlamda büyük bir yapbozun bir parçasıdır. Sizlerin varoluşu da aynı yapboz içindeki küçük bir parçadır. Parça küçük de olsa, bütünün bütün olabilmesi için, o küçük parçaya ihtiyaç vardır. O küçük yapboz parçasıyla anlatılmak istenen resim anlatılır; verilmesi gereken duygular yansıtılır; böylelikle büyük resmin titreşimi düzenli bir rezonansta yayılır. Sizler için insan olmak dünya gezegenine sıkışıp kalmak veya dünya gezegeninde iyisiyle kötüsüyle yaşamak ve ölmek olarak sınırlı şekilde algılanabilir ancak bütünsel anlamda her bir insanın kapladığı alan, evrenin bütünlüğü açısından son derece önemlidir. Her yaşam bir kaynaktır. Bunu sadece insanlık olarak ele almayın. Yaratılan her varlık bütünü oluşturur. Yapbozun anlattığı resim sabit değildir, o da her yaşamla ve her varlığın etkisiyle değişir. Bu aşamada “ölen insanlar olunca yapboza ne oluyor?” gibi bir soru aklınıza gelebilir… Sahneden ayrılan insanlar, yerini yeni oyunculara bırakırlar. Böylelikle, yapbozun mesajı da ve görseli de kendiliğinden değişir. İnsan olarak bedenlenmek bir ruh için çok önemli bir gelişimdir. Bedenselliğinizin getirdiği özelliklerin oluşturduğu deneyimler beyninizin sınırsızlığını yansıtır. Siz insanlar, beyinlerinizin sınırlarını yeterince zorlamıyorsunuz. Oysaki bir bilseniz, dağları devirecek güç içinizde. Böyle bir güç içinizde yatarken, neden bunu ortaya çıkarmak adına adım atmıyorsunuz? İşte ruhlar bunu merak ediyorlar. Bu merakın dışında insan ırkının yaydığı yüzlerce değişik duygunun titreşimi, yaratıcı bilincin farklı yansımalarını gözler önüne seriyor. Sınırlı bilince sahip olan varlıkları bu cezbediyor. Bazılarınız bu gücünüzün farkında ancak nasıl kullanacağını bilmiyor, bazılarınızsa ne yazık ki farkında bile değil… Bazılarınız da farkında olup bu gücü kullanarak dünya tarihinize büyük katkılar sağladı. Onların isimleri insanlık tarihinize kazındı. Sizin de çok iyi bildiğiniz gibi bunlardan biri Leonardo da Vinci’dir.”

Delphinus Bilgeliği.

error: Content is protected !!