DELPHINUS BİLGELİĞİ’yle Platin Enerjisi ve Uygulama Alanları

DELPHINUS BİLGELİĞİ’yle Platin Enerjisi ve Uygulama Alanları

© 2017, Delphinus Yayıncılık

KİŞİSEL GELİŞİM, E-KİTAP

Kaynak Kişi: Özhan Baki

Hazırlayan: Ülker Uzun Polat

Düzeltmeler: Elvan Ataol Çiftçi

ISBN 978-605-66976-7-8

Fiyatı: 7,50 TL.

Bu kitap, 2016 yılında Özhan Baki & Ülker Uzun Polat tarafından ortak bir çalışmayla hazırlanmış olan “Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar” soru-yanıt kitabının “Platin Enerjisi ve Uygulama Alanları” bölümünü içermektedir.

Bu kitapta, “Platin Enerjisi” ile ilgili aklınızda olan her türden sorunun yanıtını bulacaksınız!

Siz de, her anlamda daha daha temiz ve her türlü negatiflikten, geçmişte yaşanılan kavga, göç, savaş ve kan izlerinden arınmış bir dünya hakkında kafa yoruyor musunuz? İnsanların birbirine sevgi ve saygı ile yaklaştığı, herkesin tüm yaşayan canlılara saygılı olduğu bir arada kardeşçe barış ve uyum içinde olan bir dünya mümkündür denilebilir mi?

Evet, böyle bir dünya var!

Yeter ki biz, sorumluluklarımızı almaya gönüllü olup kendi gerçekliğimize objektif bir şekilde bakmaya başlayalım…

İşe günlük yaşamınızda üzerinize düşeni yapmakla başlayabilirsiniz. Bu konuda Platin Enerji’nin sınırsız desteğinden ve şifa kaynağından yararlanabilirsiniz.

‘Platin Enerji’yi günlük yaşantımızda nasıl kullanabiliriz?

‘Platin Enerji’si uygulamasını bir kişiye uygularken tam olarak nasıl bir sıra izlenmelidir? Baştan ayağa sırayla vücuttaki hangi bölgelerle ve hangi noktalara dokunularak yapılması uygundur?

Rahat bir uyku için ‘Platin Enerji’yle yapılabilecek bir uygulama var mıdır?

Uygulama sırasında Kutsal Geometrik şekilleri nasıl kullanabiliriz?

Kişinin bedeninde eril-dişil (yin-yang) dengelemesi yapmak için ‘Platin Enerji’ uygulaması nasıl kullanılır?

Ağrıyan gözler ve daha iyi görüş için özel bir yöntem var mıdır?

Vertigo, kulak dengesi bozukluğunda ‘Platin Enerji’ nasıl uygulanabilir?

Kemik kırıklarında ve artrit gibi eklem iltihaplarında bu enerji nasıl kullanılır?

Travmatik bir şey olduğunda, acil bir durumda ‘Platin Enerji’ ile ne yapılabilir?

‘Platin Enerji’yi uzaktan imgelem yaparak göndermek mümkün müdür?

Enerjiyi uzaktan gönderirken, karşıdaki kişinin inanıp inanmamasının önemi var mıdır?

Ameliyat esnasında kişiye enerji göndermemizde herhangi bir sakınca var mıdır?

Platin Enerji’yle çalışırken bizim o anki ruh halimizin önemi var mıdır?

Tüm bu soruların yanıtları merak ediyorsanız, bu kitabı okumanızı tavsiye ederiz.

“Ruhsal ve bedensel olarak dengede” kısaca daha kaliteli yaşamak hakkında evrensel bilgelikle dolu bu kitap, bilgi ufkunuzu açmakla kalmayacak; sağlıklı, dinç ve zinde yaşamaya dair size bambaşka bir farkındalık da verecek.

“Delphinus Bilgeliği’yle Platin Enerjisi ve Uygulama Alanları” kitabı, baştan sona sorular, yanıtlar, bilgiler ve yer yer pratik uygulamalar da içeren bir başucu kitabı niteliğinde.

Bilgi denizine yapılan bu yolculukta, size olanlara inanamayacaksınız. ‘Platin Enerji’yi günlük yaşantınızda kullandıkça; hastalıklara karşı direnciniz artacak; yaşlanma sürecinin gecikmesi, hücrelerinizin yenilenmesi, genetik gelen blokajların çözümü gibi olgular olaylaşacak, rüyaların bilgeliğine daha rahat ulaşır olacaksınız. Çünkü, ruhsal yetenekleriniz de aynı şekilde güçlenecek. İlahi olan bağınız kuvvetlenecek. Ruhsal ve bedensel dengenin sağlanması, hayatınıza sağlıklı ve kaliteli bir yaşamı, sevgi dolu ve huzurlu bir ömrü yansıtacak.

Platin Enerji’siyle yaptığınız çalışmalar sizinle iletişime geçer geçmez sizin auranızdan etrafınızdaki kişilerin aurasına da nüfuz ederek onları da olumlu şekilde etkilemeye başlar. Salt, basit nefes alıştırmalarıyla bağlantılı olan bu enerjiyi kolaylıkla hem kendiniz, hem de etrafınızdaki tüm canlılar için kullanabilirsiniz. Platin ışık sistemini tıpkı diğer enerji sistemleriniz gibi kullanabilirsiniz. Sezgileriniz doğrultusunda hareket ederek, ‘Platin Enerji’yle duygusal fiziksel ve ruhsal olarak dengelenebilisiniz. Gene aynı şekilde ‘5 Element Nefesi’yle ‘Platin Enerji’yi kullanmak, nefes uygulamalarınıza oldukça büyük katkı sağlayacaktır. ‘Platin Enerji’yle nefesi birleştirerek pek çok yaratıcı imgeleme de yapılabilir. Bunu sadece nefes uygulamaları için de düşünmeyin. ‘Platin Enerji’, nefes ya da başka arınma çalışmaları ve meditasyonların haricinde günlük hayatınızın her anında uygulayabileceğiniz bir sistemdir. Endişe duyduğunuzda sakinleşmek, stresli anlarında gevşemek, hatta uyumadan önce rahatlamak ve güven duymak için de bu enerjiyi kullanabilirsiniz. Bu enerjiyle yapılan çalışmalarla, kişilerin gerek kendi hayatlarında gerekse atasal bağlantılarında şifa almaları da sağlanmaktadır. Bu enerjiyle bağlantıya girdiğiniz an itibariyle yaşamlarınızda büyük değişimler söz konusu olur. Bu değişimler sarsıcı da olabilir, hafif de; ancak sonuç daima şifadır.”

Delphinus Bilgeliği.

error: Content is protected !!