DELPHINUS BİLGELİĞİ’yle Günlük Uygulamalar ve Meditasyonlar

DELPHINUS BİLGELİĞİ’yle Günlük Uygulamalar ve Meditasyonlar

© 2017, Delphinus Yayıncılık, Ülker Uzun Polat

KİŞİSEL GELİŞİM, E-KİTAP

Kaynak Kişi: Özhan Baki

Hazırlayan: Ülker Uzun Polat

Düzeltmeler: Elvan Ataol Çiftçi

ISBN 978-605-66976-3-0

Fiyatı: 8,50 TL.

Bu kitap, 2016 yılında Özhan Baki & Ülker Uzun Polat tarafından ortak bir çalışmayla hazırlanmış olan “Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar” soru-yanıt kitabının “Günlük Uygulamalar ve Meditasyonlar” bölümünü içermektedir.

Delphinus Bilgeliği’yle Günlük Uygulamalar ve Meditasyonlar” kitabı, baştan sona arındırıcı ve güçlü, üstelik bir o kadar da uygulaması kolay, pratik uygulamalar ve meditasyonlar içeren bir başucu kitabı niteliğinde.

Bu kitapta, Delphinus Bilgeliği rehberliğinde, Platin Enerjisi ile, kendi kendinize kolaylıkla yapabileceğiniz bazı günlük uygulamalar ve meditasyon tekniklerini bulacaksınız!

“İyi de ben ‘Platin Enerji’siyle uyumlanma almadım ki…” diye diyorsanız, kitapta buna yönelik bir uyumlanma çalışmasının da yer aldığını hemen belirtmek isteriz: “Platin Enerji’ye Uyumlanma Meditasyonu”. Bu meditasyonla, ‘Platin Enerji’yle olan bağınızı başlatacak ve istediğiniz zaman ‘Platin Enerji’nin gücünden faydalanabileceksiniz.

Bunun yanı sıra, travmatik bir olay yaşadıysanız, duygusal anlamda kendinizi yaşamdan kopmuş hissediyorsanız “Platin Enerji İle Enerji Beden ve Çakra Dengeleme Uygulaması’nı” yapmanız büyük fayda sağlayacaktır.

‘Platin Enerji’yle yapacağınız bir başka çalışma da, “Platin Enerji İle Ruh İkizinizden Özgürleşme Ve Eski Bağları Koparma Uygulaması” adı altında yapılan bir tür ruhsal özgürleşme çalışmasıdır. Bu çalışmayı yapmak, sizleri geçmişten gelen eski bağlarınızdan kopartarak özgürleştirmek adına sarsıcı ve güçlü olan bu yöntemi uygulamanız büyük bir şifa sağlayacaktır.

Hayatınızda yaşadığınız her türlü negatiflik içeren deneyiminin, ruhunuzda yarattığı acılara şifa vermek, rahatsızlıklarınızın iyileşmesine katkı sağlamak adına; gene, kitapta yer alan; “Platin Enerji İle 4 Kuvarz Meditasyonu’nu” yapabilirsiniz.

Uyku düzensizliği ve bozukluklarında, “Platin Enerji İle Okyanus Uykusu Meditasyonu’nu” uygulamanız size büyük fayda sağlayacaktır. Kendinizi her türden tahatsızlık yaratan duygu ve düşüncelerden arındırarak hem uykularınızı hem yaşamınızı daha da kaliteli hale getirmek amacıyla, düzenli olarak; mavi platin ışığı kullanarak kitapta aktarılan Okyanus Nefesleri’yle yunusların eşliğinde “Platin Enerjisiyle Okyanus Nefesi Meditasyonu’nu” yapabilirsiniz.

“Platin Enerji’yle, bu kitapta sizlere öğreteceğimiz uygulamaları düzenli yapmaya devam ettiğiniz takdirde zaten ‘Platin Enerji’nin hayatınıza girmesine izin vermiş ve zaman içinde bu enerjiyle kendinizi tam bir bütünleşmeye; ruhsal ve bedensel olarak dengede olmaya; kısaca daha kaliteli bir yaşama açmış olacaksınız.”

Delphinus Bilgeliği.

 

error: Content is protected !!