DELPHINUS BİLGELİĞİ’yle Dünya Deneyimi

DELPHINUS BİLGELİĞİ’yle Dünya Deneyimi

© 2017, Delphinus Yayıncılık, Ülker Uzun Polat

KİŞİSEL GELİŞİM, E-KİTAP

Kaynak Kişi: Özhan Baki

Hazırlayan: Ülker Uzun Polat

Düzeltmeler: Elvan Ataol Çiftçi

ISBN 978-605-66976-5-4

Fiyatı: 5,50 TL.

Bu kitap, 2016 yılında Özhan Baki & Ülker Uzun Polat tarafından ortak bir çalışmayla hazırlanmış olan “Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar” soru-yanıt kitabının ” Dünya Deneyimi” bölümünü içermektedir.

Bu kitapta, “Dünya ve Üzerindeki Yaşam; Bu Dünyada İnsan Olma Deneyimi” ile ilgili aklınızda olan her türden sorunun yanıtını bulacaksınız!

Siz de, aşk, sevgi, saygı, cinsellik; sevmek ve evlilik; mutluluk veya mutsuzluk hakkında; ‘gerçek inanan’ olmakla; tarikatlar, batıl itikatlar, hurafeler , adak, nazar vb. olgular hakkında; rüyalar; karabasanlar; astral âlem, öte ve yeraltı dünyasındaki yaşam hakkında kafa yoruyor musunuz?

sürekli olumsuz düşünüp, felaket senaryoları türeterek sadece kendi hayatlarımıza değil, evrene ne yaptığımızı; anksiyete bozuklukları, panik atakların, hiperaktif ve otistik çocukların çoğalmasının nedenlerini; spritüel olalım derken nasıl gerçeklerle ve realiteyle ters düştüğümüzü; hayata ve olana karşı gelme halimizin bize neler yaptığını; ruhsal ve dünyevi dengesiziliğin hayatımızdaki yansımalarını merak ediyor musunuz?

Yaşadığımız çağdaki ekonomik, özel, psikolojik, hatta dijital şiddet; güç savaşları, göçler ve şiddet hakkında; göçlerin kuşaklar sonrası dahi kişilerde yarattığı psikolojik, fizyolojik sonuçları; toplumsal cinsiyet eşitsizliği; erkekler ve kadınlar hakkında kafanızda oluşan sorularınız var mı?

Kader nedir? Rastlantı nedir? Kaç boyut var? Ego ve kalp-zihin dengesi nasıl kurulur? Aşkın bize öğrettiği şey nedir? Yaşam dersleri nasıl alınır? Nasıl öğrenilir?

Modernlikle gelen sınırsız tehditleri nasıl sınırsız gelişme, güç ve başarı kavramlarına dönüştürebiliriz? Modern dünyada ve günümüz toplumlarında yaşamanın getirdiği bir başka sorun olan“kişisel anlamsızlık” tehdidiyle nasıl başa çıkabiliriz? Birey olarak kendimizi tüm olup bitenler karşısında nasıl güçlü hissedebiliriz? Kendi anlamımızı ve katkımızı nasıl bulup çıkartabiliriz?

Tüm bu soruların yanıtları merak ediyorsanız, bu kitabı okumanızı tavsiye ederiz.

“İnsan gibi yaşama ancak evrensel düşünme” kısaca insan olmak hakkında aklınıza takılan tüm sorulara evrensel yanıtlarla dolu bu kitap, bilgi ufkunuzu açmakla kalmayacak; bu dünyada insan olmaya ve insan gibi yaşamaya dair size bambaşka bir farkındalık da verecek.

“Delphinus Bilgeliği’yle Dünya Deneyimi” kitabı, baştan sona sorular, yanıtlar, bilgiler ve yer yer pratik uygulamalar da içeren bir başucu kitabı niteliğinde.

Bilgi denizine yapılan bu yolculukta, size olanlara inanamayacaksınız. Kitapta bahsedilen anahtar kavramları yaşamınıza uyguladığınız takdirde ruhsal ve bedensel dengeyi sağlamış olacaksınız. Ruhunuzun özündeki bilgileri özümseyip, onları açığa çıkartacak ve bu şekilde davranışlarınızla bunları hayatınızda göstermiş olacaksınız. Denge denilince herkes sadece ruhsal ya da sadece fiziksel dengeyi ele alır, oysaki önemli olan bütündür. Bedensel denge, duygusal denge, zihinsel denge, dünyasal denge, kendinizle ve başkalarıyla ilişkilerinizde denge, alma ve vermede denge… Gözden kaçan kısımlar bunlardır.

Ruhsal ve bedensel olarak sizler dengeyi sağladığınız takdirde yapacağınız her adımın bireysel ve toplumsal olarak yansımasının hayatınıza etki edeceğinin farkında olursunuz. Bedensel ve ruhsal dengeyi sağlamış olan kişi her attığı adımda bu davranışının hem bireysel olarak kendisine, hem de çevresindeki diğer insanlara, gezegeninize ve evrene bunun küçük dozda da olsa bir etkide bulunacağını bildiğinden dolayı ruhsal yasalara uygun şekilde hareket eder.

Delphinus Bilgeliği.

error: Content is protected !!