DELPHINUS BİLGELİĞİ’yle 5 Element Nefesi™ ve Uygulama Alanları

DELPHINUS BİLGELİĞİ’yle 5 Element Nefesi™ ve Uygulama Alanları

© 2017, Delphinus Yayıncılık, Ülker Uzun Polat

KİŞİSEL GELİŞİM, E-KİTAP

Kaynak Kişi: Özhan Baki

Hazırlayan: Ülker Uzun Polat

Düzeltmeler: Elvan Ataol Çiftçi

ISBN 978-605-66976-4-7

Fiyatı: 3,50 TL.

Bu kitap, 2016 yılında Özhan Baki & Ülker Uzun Polat tarafından ortak bir çalışmayla hazırlanmış olan “Delphinus Bilgeliği’nden Mesajlar” soru-yanıt kitabının “5 Element Nefesi™ ve Uygulama Alanları” bölümünü içermektedir.

Bu kitapta, “nefes ve enerji çalışmaları” ile ilgili aklınızda olan her türden sorunun yanıtını bulacaksınız!

Siz de “5 Element Nefesi™ çalışmalarından sonra olanlar nelerdir? 5 element Nefesi™’nin düzenli olarak uygulanmasının insan zihninde ve bedeninde faydaları nelerdir? Düzenli uygulama yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi sıklıkla uygulamalıyız? Şifa çalışmaları yaparken, çalışmadan alınacak faydayı arttırmanın yolları nelerdir? Tüm rahatsızlıklar enerji çalışmalarıyla yenilebilinir mi? Bilimsel şifa ve ruhsal şifa arasında nerede, nasıl bir çizgide durmalıyız?

‘5 Element Nefesi™’ içinde uygulanan Yunus Nefesi, Deniz Nefesi, Su, Toprak, Ağaç, Ateş, Rüzgâr Nefesi gibi pek çok farklı nefes türü nasıl yapılır? Bunları yapmanın faydaları nelerdir? 5 Element Nefesi™’nin çakralarla bağlantısı nasıldır? Hangi nefes, hangi çakrayı temsil eder? Grup içindeki herkesin aynı fiziksel ortamı paylaşmaları şart mıdır? Yoksa uzak mesafelerdeki kişiler de eşzamanlı olarak çalışmaya katılabilirler mi? Gruplardaki insanlar arasındaki enerji farklılıkların olması çalışmanın akışında ve katılımcılar üzerinde nasıl bir etkisi olur? ‘5 Element Nefesi™’ni, burçların elementleriyle çalışmanın faydaları nelerdir? Grup çalışmalarında grup içinde bireysel şifaya yönelik bir niyetin yaydığı titreşimlerle, dünyaya yönelik bir şifa niyetinin yaydığı titreşimler nasıl farklılık gösterir? Grup çalışmalarında bulunduğumuz ülkedeki ve yerdeki enerji geçitlerini nasıl aktif ederiz? Bunun bizlere nasıl bir faydası olur?

Tüm bu soruların yanıtları merak ediyorsanız, bu kitabı okumanızı tavsiye ederiz.

Nefes ve enerji çalışmaları hakkında aklınıza takılan tüm sorulara evrensel yanıtlarla dolu bu kitap, bilgi ufkunuzu açmakla kalmayacak; bu tarz çalışmalara dair size bambaşka bir farkındalık da verecek.

“Delphinus Bilgeliği’yle 5 Element Nefesi™ ve Uygulama Alanları” kitabı, baştan sona sorular, yanıtlar, bilgiler ve yer yer pratik uygulamalar da içeren bir başucu kitabı niteliğinde.

Bilgi denizine yapılan bu yolculukta, size olanlara inanamayacaksınız. Sizi oluşturan her bir elementin nefesini kullanarak onları kutsamak, kalbinizin tam orta yerinde onları birleştirerek, onların nefesleriyle nefes alıp vermek sizlere sınırsız sevginin kapısını açacak. Bu kapıdan geçerek, içinizde taşıdığınız çağlar öncesinden gelen bilgeliği uyandırmak istiyorsanız, önce bu akışın içinde olmayı istemeniz ve bunun sihrine inanmanız gerekiyor.

Gece biter gündüz başlar, kış biter yaz yüzünü gösterir. İnsanoğlunun yaşadıkları da böyledir. Döngüseldir. Her döngü belli bir elementin gücünü yansıtır. ‘5 Element Nefesi™’yle uyumlanan bir kişinin anda olma ve bu şekilde akışta kalma yeteneği de artacaktır. Bu da yaşamında daha önceden fark edemediği, her an gözünün önünde olan güzellikleri fark edeceği, yepyeni oluşumlara kendiliğinden gireceği, her işinin rast gideceği, yaptığı her şeyde hiç zorlanmadan hem de düşündüğünün de ötesinde sonuçlar alarak sonlandırabileceği anlamına gelir. 5 Element Nefesi™ sizi doğa anayla bağlar ve evrenin ritmiyle hareket etmenizi sağlar. Kalp atışınız evrenin sesi olur. Sevgiyle atan bir kalp tüm odağınızı oluşturur ve bu tüm bilgeliğin başlangıcıdır. İnsanlık olarak dünya gezegeninizin kıymetini bilmeniz çok önemlidir. ‘5 Element Nefesi™’ bu amaca da hizmet eder.”

Delphinus Bilgeliği.

error: Content is protected !!