CD’ler

Delphinus Bilgeliği CD'leri

Delphinus Bilgeliği’yle Niyetler Koyarak Nefes Çalışma CD’leri:

Geçmişte yaşadığımız duygusal ve fiziksel travmalar, dışa vurulmayan duygular, acılar, travmaların sürekli olarak depolaması ve baskılanması gerek zihinsel gerekse bedensel gerilimlere sebep olur. Bunların zaman içinde kronik ağrı veya fiziksel-ruhsal hastalık olarak dışa vurulmaları ise hemen hemen kaçınılmazdır.

İşin kötüsü, kısıtlanmış nefes kalıpları, bilinçaltımızın hoş olamayan duyguları baskılaması eğilimini destekler. Bu bir kısır döngüdür. Nefesiniz bozulduğu için depolarsınız, depoladıkça nefesiniz daha da kısılır. Her türden olumsuz duygusal deneyim kalıntıları, birer enerji formu oldukları için yok edilemezler. Ancak fizik kuralları gereği, şekil değiştirebilirler. Bu olumsuz enerjilerin bedensel ya da zihinsel rahatsızlıklar olarak ortaya çıkmalarından önce onları olumlu hale dönüştürmek her bireyin en öncelikli sorumluluğudur. Kişinin kendi başına nefes egzersizleri yaparak nefesini açması, kişiyi doğal nefese dönüşe geçirecek bir süreç başlatır.

Sağlıklı, mutlu, huzurlu; sevgi, huzur ve güven dolu; yaratıcı, bolluk ve bereket içinde bir hayatı yaşamak herkesin hayali…

Bunun için hepimizin bildiği gibi, geçmiş blokajlarımızdan, hedeflerimize giden yollardaki yanlış inanç ve kalıplarımızdan arınmamız, saflaşıp sadeleşmemiz, kısacası hafiflememiz gerekiyor.

Kişisel Gelişim alanında nefes çalışmaları, bilinen en hızlı arınma tekniklerinden biri… Üstelik de her an bizimle birlikte…

Ne zaman istersek, onu bilinçli bir şekilde kullanarak negatif duygu ve düşüncelerimizden ışık hızıyla arınabiliriz.

Nefesle arınmak son derece etkili ve üstelik, uygulaması da bir o kadar kolay!

Evet, her an farkında olmadan alıp verdiğimiz; bize bizi anlatıp, öğretecek olan, bizdeki limitleri ve kısıtlamaları açacak olan en kolay, en doğal, en hızlı ve en etkili şey; yanlış duymadınız: Nefesimiz!

Bana göre bu yolda atılacak en kolay ve en hızlı adım ise, şaşırtıcı bir şekilde, nefesimizin farkına varmaktan geçiyor.

Nefesimizle dikkatimizi kendi içimize vererek, farkındalığımızı kendimize yöneltmek; duygu ve düşüncelerimiz arasındaki her türlü filtreyi kaldırıp, gerçekte olduğumuz sonsuz varlığımızın potansiyeline ve gücüne erişebilmemize ve hayatımıza mucizelerin girmesine izin vermemiz anlamına gelir.

Bu şekilde, geçmişten gelen bağları, iz bırakan travmaları, korkularımızı, endişelerimizi, çarpık düşünce ve olumsuz inançlarımızı da nefesimizle, kolaylıkla temizleyip arındırabiliriz.

Nefesini izlediğinde; kendini, duygularını, düşüncelerini, hayatını da izlersin… Ve izlediğinde fark edersin, hatta ancak izlediğinde fark edebilirsin!

Dahası, değiştirmek ve dönüştürmek istediğin her şeyi değiştirip dönüştürecek güce sahip olduğunu fark edersin!

Çünkü nefes, en büyük yaşam gücüdür.

Çünkü nefesimiz ve onu alış- veriş şeklimiz, hayatımızla ve onu yaşayış şeklimizle çok derin bir bağlantı içindedir..

Çünkü NEFES, “HAYAT”ın ta kendisidir.

Çünkü onsuz hayat, söz konusu bile olamaz!

Çünkü nefes, hiç farkında olmadan alıp verdiğimiz bir şeydir ve bu kadar fark etmediğimiz bir şeyin farkına vardığımızda, hayatımız olup biten pek çok şeyin de farkına varabiliriz…

Ve eğer nefesine konsantre olup, nefesinle BİR olursan, kendinle, ruhunla bütünleşme sürecinde büyük bir adım atarsın.

Bu senin hayata yeniden doğuşun gibidir. Taptaze, yepyeni bir nefesle yenilenmen, kendine başka bir farkındalıkla, arınmış duygularla ve düşüncelerle bakabilmen demektir. Bu bir mucizedir.

Çünkü nefes Tanrı’nın Lütfudur. Sevgisidir. Ve sevgi diğer tüm kaynaklar gibi her hangi bir yerden gelmemektedir. Tıpkı nefesimiz gibi her an bizimledir, yanı başımızdadır.

Hepinize bol nefesli, sağlık, mutuluk, huzur, neşe ve bolluk dolu günler diliyoruz.

Sevgiyle olun…

Not: Bu CD’leri hazırlamaktaki amacımız, nefes farkındalığını yaygınlaştırmak ve nefes çalışmalarını kişinin evinde kendi başına devam ettirebilmesini sağlamak niteliğindedir. Her bir CD’nin ücreti 15 TL’DİR.

Temin etmek için: info@platinnefes.com

100 TL ve üzeri alımlarda kargo ücretsizdir.

dfartboard-32-100

 

SAĞLIK CD’Sİ

Sağlıklı olmak, ruh ve beden sağlığıyla ilgili olumlamalar eşliğinde kendi kendinize nefes çalışmanız için tasarlanmıştır.

 

dfartboard-31-100

SEVGİ, AŞK, MUTLULUK DOLU İLİŞKİLER CD’Sİ

İlişkilerimizde aradığımız aşkı, sevgiyi hayatımıza almakla ilgili olumlamalar eşliğinde kendi kendinize nefes çalışmanız için tasarlanmıştır.

 

 

dfartboard-30-100

AFFETMEK CD’Sİ

Hem kendimizi hem de başkalarını affetmenin neden gerekli olduğu ve bunu yaparak hayatımızda yaşayacağımız açılımlarla ilgili olumlamalar eşliğinde kendi kendinize nefes çalışmanız için tasarlanmıştır.

 

dfartboard-29-100

HUZUR, GÜVEN, TESLİMİYET VE AKIŞ CD’Sİ

Huzurlu olmanın, hayata ve kendimize güven duymanın, hayatın akışında kalmanın sağlayacağı açılımlarla ilgili olumlamalar eşliğinde kendi kendinize nefes çalışmanız için tasarlanmıştır.

 

dfartboard-19-100KENDİN OLMAK; NEŞE, COŞKU, MUTLULUK, İÇİNDE YARATMAK VE KENDİNİ İFADE ETMEK CD’Sİ

Sağlıklı şekilde kendimizi ifade etmenin, içimizdeki yaratıcılık kaynağını aktive etmenin, kendimiz gibi olmanın yaşamımıza katacağı çoşku ve mutlulukla ilgili olumlamalar eşliğinde kendi kendinize nefes çalışmanız için tasarlanmıştır.

 

dfartboard-33-100

BOLLUK VE BEREKET CD’Sİ

Hem maddi hem de manevi boyutta bolluğumuzun ve bereketimizin açılması ve bunun hayatımıza yansımasıyla bize katacağı doyumla ilgili olumlamalar eşliğinde kendi kendinize nefes çalışmanız için tasarlanmıştır.

 

 

UYUMLANMA: Bu CD; dünyamızı ve okyanuslarımızı saran Platin Enerji ile uyumlanmak ve içinde yaşadığımız dünya ile bütünlüğümüzü sağlamak için tasarlanmıştır.

DENGELENME: Bu CD; bizi oluşturan fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal enerji bedenlerimiz arasında platin ışığı nefeslerimizle yönlendirerek bunları dengelemek ve içsel bütünlüğümüzü sağlamak için tasarlanmıştır.

5 ELEMENT NEFESİ™: Bu CD; elementlerin nefesleriyle dengeli bir şekilde çalışmanız, bu elementlerin kendiliğinden hayatınızda dengelenmesi için tasarlanmıştır. Çalışmayı yaptıkça, 5 Element Nefesi™’nin, arındırma, odaklanma, yapma ve oldurma gücünü hayatınızda da bire bir yaşayarak hissedeceksiniz.

AĞAÇ DANSI: Bu CD ile tıpkı bir ağaç gibi duyumsayarak, yaşadığımız dünyayla ve evrenle nasıl bir bağ içinde olduğumuzu idrak edeceğiz. Hem dünyevi tarafımızı, hem de maneviyatımızı dengeleyip güçlendirecek; özümüzle bağlantıya geçerek kendi öz varlığımızla hizalanacak ve hayatta kapladığımız alanı algılayarak gerçek katkımızı daha derinden anlamaya başlayacağız.

BAĞ KOPARMAK: Bu CD; bizi üzen ve yaralayan tüm bağlardan özgürleşerek, duygusal anlamda yaralarımızı sararak içsel bütünlüğümüzü yeniden oluşturmak için tasarlanmıştır.

4 KUVARZ MEDİTASYONU: Bu CD; 4 adet kuvarz kristali eşliğinde fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal dengeleme ve içsel bütünlüğümüzü sağlamak için tasarlanmıştır.

OKYANUS NEFESİ: Bu CD; platin ışığı kullanarak okyanus nefesleriyle; bir yandan yunuslarla birlikte onlar gibi yüzerken, bir yandan da denizdeki dalgalar gibi nefesler alıp vererek; kendimizi bedensel ve ruhsal anlamda arındırmak için tasarlanmıştır.

OKYANUS UYKUSU: Bu CD; uykusuzluğunuza neden olan, bedensel ve ruhsal tüm varlığınızı etkileyen negatif etkilerden özgürleşmeniz ve uykusuzluk sorunlarınıza çözüm sağlamanız için tasarlanmıştır.

error: Content is protected !!