5 Element Nefesi™ Grupları

Nefes çalışmaları sırasında bedenimizin kendi kendini onarma ve yenileme kanalları tamamıyla açılmış olduğundan, daha canlı ve enerjik hissetmeye, yaşamı daha geniş ve derin bir perspektiften algılamaya başlarsınız. Ve nefesiniz açılırken, bütün bunlar kendiliğinden olur, çabalamadan, sarf etmeden… Seanslarda kısıtlayıcı nefes, düşünce ve yaşam alışkanlıkları nedeniyle birikerek sizleri tıkayan ve yaşamdan zevk almaktan alıkoyan, yapmak istediklerinizi yapmakta sizleri engelleyen, tüm huzursuzlukların, gerginliklerin, stresin, negatif duyguların kökü olan tıkanıklıklar; öfke, korku, tedirginlik, suçluluk ve üzüntü gibi bastırılmış duygular yok olur.

Bu Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

– “An”da kalmanıza yardımcı olur.

– Zihninizi rahatlatır.

– Uyku öncesi uygulandığında rahat bir uyku uyumanıza yardımcı olur.

– Ruhsal uyanış ve farkındalık kazanmak; rüyaların aktif hale gelmesi ve uyku sorunları için çok etkili bir çalışmadır.

– Odaklanma ve karar alma gibi zihinsel sorunlarınızı çözer.

– Atasal yüklerinizden ve köklerinizden gelen sorunlarınızdan kurtularak, blokajlarınızı çözmenize yardımcı olur.

– Her türden zihinsel-bedensel çalışmanın öncesi uygulandığında gücünüzü yükseltmenize  yardımcı olur.

– Odaklanma ve karar alma gibi zihinsel sorunlarınızı çözmenize yardımcı olur.

– Stres kaynaklı problemlerinizi azaltarak rahatlamanıza yardımcı olur.

– Hayattan tat ve keyif almanıza, kendinizle ve evrenle bağlantılı yaşamanıza olanak sağlar.

5 Element Nefesi™’nin Faydaları Nelerdir?

5 Element Nefesi™ kişinin ruhsal ve bedensel dengesini sağlayarak bilincini yükseltir.

5 Element Nefesi™’yle uyumlanan bir kişinin anda olma ve bu şekilde hayatın içinde akışta kalma yeteneği artar. Çünkü 5 Element Nefesi™ uygulamasında ortaya muazzam bir bütünlük, arınma ve tamamlanma çıkaran bu çalışmaya katılan herkes grup enerjisinden faydalanır.

Çalışma sonrasında katılımcıların rüyalarına dikkat etmesi ve önem vermesi tavsiye olunur. Eğer kişi ruhsal anlamda yüksekse, rüyalarında yaşamına dair sorularının yanıtlarını alması kolaylaşır; çünkü 5 Element Nefesi™ kişinin ruhsal ve bedensel dengesini sağlayarak bilincini yükseltir.

Ortaya muazzam bir bütünlük, arınma ve tamamlanma çıkaran bu çalışmaya katılan herkes grup enerjisinden faydalanır. Katılımcıların yüksek olduğu gruplarda, herkesin, kendi burcunun elementinin nefesiyle çalıştığı grup çalışmaları da düzenlenmektedir.

Çalışmaya Kimler Katılmalıdır?

Uygulamaya her yaştan kişiler katılabilir. Genç, yaşlı herkesin kolaylıkla yapabileceği bir uygulamadır. Özellikle çocuklarda nefes, sakinleşmeyi, bilinçli bir biçimde nefes almayı ve onlara içlerindeki bilgeliği dinlemeyi öğretir. Bu şekilde çocuklar, sahip olabilecekleri en büyük yeteneklerden birinin, kendi kalplerine kulak vermek olduğunu kavrarlar. Çocuklarla yapılan nefes egzersizlerinin, daha derin gevşeme, problem çözerken daha yaratıcı çözümler bulma, daha derin konsantrasyon, daha çok duyarlılık ve sezgi gibi bir çok faydası vardır. Bu tekniklerle çocuklar içsel kaynaklarını nasıl harekete geçireceğini öğrenirler ve kendilerine güvenleri artar. Kendine olan inancını tazeler, kendi öz sevgi ve saygısını yükseltir; motivasyonunu arttırır; yaşama karşı pozitif bakışlı, esnek ve hoşgörülü olmasını sağlar.

Süresi Ne kadardır?

Çalışmanın öncesinde meditatif ağaç dansı uygulaması yapılır. Nefes çalışması ve sonrasında yapılan uygulamalarla birlikte çalışmanın süresi toplam 1,5-2 saat kadardır.

Sitemizin ürünler bölümde yer alan CD’ler yardımıyla bu çalışmaları evde kendiniz de uygulayabilirsiniz. Böylelikle, bizim yönlendirmemiz eşliğinde, bunu günlük hayatınıza alma fırsatınız da olacaktır.

Not: Çalışmalarımızın hiç biri tıbbi müdahale yerine geçmez. Her türlü tanı ve hastalık tedavisi doktorunuz tarafından yapılmalıdır. Grup çalışmalarımızın yapılacağı tarih, yer ve saat bilgileri için lütfen www.platinnefes.com adresinden “Etkinlikler Takvimimize” göz atınız.

error: Content is protected !!